Всеукраїнський чемпіонат «ЗНО BOT Challenge»

Результати Всеукраїнського чемпіонату «ЗНО BOT Challenge»

ХНЕУ ім. С. Кузнеця вже шостий рік поспіль проводить Всеукраїнський чемпіонат «ЗНО BOT Challenge» з предметів:

• математика;
  • українська мова;
  • історія України.

🔥 Чемпіонат проводиться у чат-боті, який розроблено в університеті, по завершенню чемпіонату ми даруємо подарунки найбільш розумним школярам – переможцям челенджу.

🥳 У цьому році, одним із переможців «ЗНО математика BOT Challenge» виявився школяр із Харкова – Іван Харківський!

🧑‍🏫 На Вченій Раді ХНЕУ ім. С. Кузнеця було проведено урочисте вручення головного призу – iPad переможцю, за участі партнера чемпіонату ІТ-компанії «SoftServe». Представник компанії Генадій Букшевалов, директор центру розробки компанії SoftServe подарував iPad переможцю.

🤝 Змагання «ЗНО математика BOT Challenge» продовжує заохочувати українських школярів поліпшити знання з основних предметів ЗНО/НМТ.

❗️У 2023 р. – до челенджу доєдналася рекордна кількість учасників з усієї України – 3️⃣7️⃣ 5️⃣0️⃣6️⃣

🤯 Під час змагань учасники розв’язали понад
1️⃣4️⃣1️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ задач з математики, які були підготовлені викладачами кафедри вищої математики й економіко-математичних методів ХНЕУ ім. С. Кузнеця, також передивилися низку відео з поясненнями складних тем та вебінари про кар’єру в ІТ від практиків ІТ-компанії «SoftServe».

👍 Найбільше у челенджі взяло участь учнів із Київської, Львівської, Харківської та Дніпропетровської областей.