Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ

реєстрація на ЄВІ, ЄФВВ, ТЗНК, магістратура ХНЕУ, вступ 2023

Реєстрація

Реєстрація на єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) відбуватиметься з 08 травня до 18:00 31 травня 2023 року включно, відповідно до листа МОН № 1/4623-23 від 05 квітня 2023 року.

РЕЄСТРАЦІЯ  НА  ЄФВВ  та  ЄВІ

Бажаючим вступати на магістратуру необхідно заповнити форму-анкету за посиланням та додати до неї скан-копії необхідних документів:

• діючий документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • фотокартку для документів;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання).

Випускникам ХНЕУ імені Семена Кузнеця, які отримують диплом бакалавра в 2023 році та мають бажання вступати до магістратури, необхідно заповнити форму-анкету за посиланням свого факультету та додати до неї скан-копії необхідних документів.

Також надаємо контакти відповідальних за реєстрацію осіб за факультетами:

• факультет МЕіП: nadiia.proskurnina@hneu.net Проскурніна Надія Вікторівна
  • факультет ФіО: Jekiaj552@gmail.com Малишко Євгенія Олегівна
  • факультет МВЖ: yalovegaira@gmail.com Яловега Ірина Георгіївна
  • факультет МіМ: lizakon141@gmail.com Кондратенко Єлизавета Андріївна
  • факультет ІТ: natalia.brynza@hneu.net Бринза Наталя Олександрівна
  • факультет ЕіП: golubevstas@gmail.com Голубєв Станіслав Миколайович

Випускникам інших ЗВО або випускникам ХНЕУ ім. С.Кузнеця минулих років, які бажають вступати до магістратури до ХНЕУ ім. С.Кузнеця в 2023 році, необхідно заповнити форму-анкету та додати до неї скан-копії необхідних документів, перерахованих вище:

Телефони для консультацій:
+38 (096) 0791834
+38 (066) 7313320

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення, створить запит на формування екзаменаційного листа, сформує та роздрукує екзаменаційний лист.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в формі-анкеті для перевірки даних та місця проходження ЄФВВ та ЄВІ (ТЗНК + іноземна мова). Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.