Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ

УВАГА!

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ в ХНЕУ ім. С. Кузнеця  у 2024 році Основний період реєстрації з 07 травня по 29 травня

Реєстрація на єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) відбуватиметься з 07 травня до 18:00 29 травня 2024 року включно, відповідно до листа МОН № 1/4904-24 від 21 березня 2024 року.

Вступникам, які бажають вступати до МАГІСТРАТУРИ та АСПІРАНТУРИ ХНЕУ ім. С.Кузнеця в 2024 році необхідно заповнити форму-анкету за посиланням та додати до неї скан-копії необхідних документів:

• заповнена форма-анкета;
  • діючий документ, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника/вступниці
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання).

В особливих випадках:

• довідка про плановий строк завершення навчання та отримання диплома у 2024 році (для випускників 2024 року, картки яких відсутні в ЄДЕБО, наприклад, військові);

Випускникам ХНЕУ імені Семена Кузнеця, які отримують диплом бакалавра в 2024 році та мають бажання вступати до магістратури необхідно заповнити форму-анкету за посиланням свого факультету та додати до неї скан-копії необхідних документів.

форма-анкета факультет МЕіП

форма-анкета факультет ФіО

форма-анкета факультет МВіЖ

форма-анкета факультет МіМ

форма-анкета факультет ІТ

форма-анкета  факультет ЕіП

Також надаємо контакти відповідальних за реєстрацію осіб за факультетами:

факультет МЕіП: elvkot@gmail.com Кот Олена Володимирівна 050 855 54 84

факультет ФіО: oleksii.naidenko@hneu.net Найденко Олексій Євгенович 099 403 12 15

факультет МВіЖ: yalovegaira@gmail.com Яловега Ірина Георгіївна 050 678 62 22

факультет МіМ: dekanatmim@hneu.net Гаврильченко Олена Володимирівна 098 284 33 75

факультет ІТ: dmytro.holubnychyi@hneu.net  Голубничий Дмитро Юрійович 093 900 38 96

факультет ЕіП: golubevstas@gmail.com Голубєв Станіслав Миколайович 050 167 06 99

Випускникам інших закладів вищої освіти або випускникам ХНЕУ ім. С.Кузнеця минулих років, які бажають вступати до магістратури або аспірантури ХНЕУ ім. С.Кузнеця в 2024 році необхідно заповнити форму-анкету та додати до неї скан-копії необхідних документів перерахованих вище за посиланням:

для магістратури: форма-анкета

osikova1405@gmail.com Осикова Інна Леонідівна.

Телефон для консультацій: (096) 0791834, (066) 7313320

для аспірантури: форма-анкета!

alena1989rudenko@gmail.com Руденко Альона Валеріївна

Телефон для консультацій: (095) 196 77 16

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення, створить запит на формування екзаменаційного листа, сформує та роздрукує екзаменаційний лист.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в формі-анкеті для перевірки даних та місця проходження ЄФВВ та ЄВІ (іноземна мова +ТЗНК). Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Для зареєстрованих осіб на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти https://zno.testportal.com.ua/master/login буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. В кабінеті учасника будуть вказані дата, час та місце проведення випробування. Більше інформації щодо вступних випробувань до магістратури та реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ можна знайти за посиланням https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2024-2/

Успішного вступу!