Вступникам з ТОТ та зони активних бойових дій (КВОТА-2)

Вступникам з ТОТ та зони активних бойових дій (КВОТА-2) у 2024 році

КВОТА-2 – визначена частина (40%) максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій), яка може бути використана для прийому вступників на основі ПЗСО (після 11 класів) та НРК5 (після коледжу) місце проживання яких:

• станом на 24 лютого 2022 року задекларовано (зареєстровано) на тимчасово окупованих територіях;
  • в населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій станом на 01 липня 2024 року;
  • в населених пунктах, тимчасова окупація яких російською федерацією завершилась після 01 січня 2024 року (деокуповані території), які перебувають на ній або здійснили внутрішнє переміщення з неї в календарний рік вступу.

Квота-2

1. Квота-2 дає право на вступ за внутрішніми випробуваннями в ХНЕУ ім. С.Кузнеця (Співбесіди замість НМТ/ЗНО) або за результатами НМТ/ЗНО (якщо вони є).
  2. Вступ на виділені бюджетні місця за Квотою-2.

Хто має право на Квоту-2

Перевірте себе, чи відноситеся Ви до категорії КВОТА-2 за Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 309 від 22.12.2022 року (зі змінами).

Наказ від 22.12.2022 року (зі змінами) №309

Обсяг бюджетних місць за Квотою-2

Обсяги держзамовлення в 2024 році за Квотою-2 можна подитивить тут

Етапи вступу

1. Зверніться до приймальної комісії для перевірки Ваших документів та надання Вам спеціальної категорії завдяки якій Ви отримаєте спеціальні умови вступу за Квотою-2 або заповніть форму з обов’язковою подачею сканів документів на підтвердження.
  2. Якщо у Вас немає результатів НМТ/ЗНО, зареєструйтеся через електронний кабінет вступника для проходження співбесіди.
  3. Подайте заяви на вступ на бюджет в ХНЕУ ім. С.Кузнеця

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.

Подання заяв на проходження співбесіди: з 3 липня до 18.00 10 липня.

Проведення співбесід –  з 11 до 19 липня.

Подання заяв для вступу – з 19 липня до 31 липня.

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 05 серпня.

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00 8 серпня.

Зарахування: бюджет – 9 серпня.

Контакти освітнього центру “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (057)7021837.

Відповідальна особа освітнього центру Малишко Євгенія Олегівна контактний телефон: (050)6520595
електронна адреса: pk.admin@hneu.net

Адреса освітнього центру: місто Харків, проспект Науки, 9А

Порядок прийому вступників з Криму, Донбасу та особливо небезпечних територій до ХНЕУ ім. С.Кузнеця в 2024 році